SKOLA ROLERA

Member of SKITRACK group
[email protected]

NOVOSTI

OTVOREN ROLER CENTAR NA ADI

Posted by skolarolera on July 3, 2012 at 7:30 AM

Poštovani klijenti, obaveštavamo vas da je u okviru Skitrack grupe 01.07.2012 otvoren prvi specijalizovani ROLER CENTAR u Srbiji. Svi zainteresovani ljubitelji rolera na ROLER CENTRU na Adi Ciganliji, mogu se informisati o novinama u svetu rolera i dodatne opreme, pogledati najnovije modele rolera marke Rollerblade, testirati ih na licu mesta i kupiti. Kompletnu podršku u odabiru rolera nude vam licencirani instruktori Škole Rolera Ada Ciganlija. ROLER CENTAR radi od 8h do 21 h svim danima u nedelji a nalazi se uz samu Ski Traku (Skitrack simulator), info tel. centra: 063-55-00-44 I još jedna novina: Ukoliko želite, sve modele rolera iz ponude branda Rollerblade možete besplatno naručiti online, putem portala www.sportak.rs i u roku od 24h ih dobiti na kućnu adresu uz besplatnu dostavu. VIDIMO SE NA ADI !!!!

Categories: None