SKOLA ROLERA

Member of SKITRACK group
[email protected]

NOVOSTI

UDRUZENJE INSTRUKTORA ROLERA SRBIJE

Posted by skolarolera on March 15, 2013 at 11:30 AM

Uvođenjem novih pravilnika na JP Ada Ciganlija kao i na svim javnim površinama Grada Beograda počelo je uvođenje reda u roler sport odnosno kontrola svih ne ovlašćenih škola rolera i instruktora koji nemaju važeće licence - dozvole za rad izdate od strane zvaničnih institucija: Roler Saveza Srbije - Udruženja Instruktora Rolera Srbije.

Sve potrebne informacije možete pronaći na zvaničnom sajtu U.I.R.S.a

SVI ONI KOJI SE PREDSTAVLJAJU KAO INSTRUKTORI ROLERA A NAPLAĆUJU VAM ZA USLUGU OBUKE, UKOLIKO NEMAJU VAŽEĆU LICENCU ZA RAD NISTE U OBAVEZI DA IM PLATITE USLUGU !!!

                                                                                                                            Za U.I.R.S.                                                                                                                                       Predsednik Miodrag Popović

Categories: None